Uzzini par sportistu panākumiem Sočos

Tevi saista globālie notikumi ? Viens no apmeklētākajiem ziņu portāliem mūsu valstī piedāvā labas kvalitātes un tūlītējas ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē.

Ziņu portālā jaunākās ziņas vairākās nozarēs, kā piemēram, IT tehnoloģijās, sportā, mākslā, kā arī sadzīvē un vēl citām tēmām, kas ikkatram lapas apmeklētājam ir svarīgas.

SPORTA JAUNĀKĀS ZIŅAS

Par sportistu izcīnītajām uzvarām, zaudētajām gadalgotajām vietām un attiecībām – viss interesantais sporta mīļiem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – interesanti fakti par dalībnieku gatavošanos un vispasaules valstu sporta līderu iespējām izcīnīt godalgotas vietas. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga grandiozākās starptautiskās sporta sacensības, kurās pasaulē labāko sportistu tūkstoši konkurē par medaļām un labākajiem rezultātiem. Sporta sadaļā atklāj, vai kāds no dalībniekiem sacensību laikā ir sasniedzis jaunu personīgo vai globālo rekordu.

Esi aktīvs mūsu sportistu fans un seko līdzi jaunumiem, lasot jaunākās ziņas un sekojot līdzi Soču Olimpiskajām spēlēm tiešraidē.

VISS AKTUĀLAIS AUTO NOZARĒ PASAULĒ UN LATVIJĀ

Interneta ziņu portālā ievietotas interesantas ziņas auto faniem un auto mīļiem, turklāt arī svarīga informācija visiem autobraucējiem. Sameklē ziņas par jaunākajām automašīnām, auto izstādēm un gadalaiku aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas paņēmieni konkrētos laikapstākļos u.c. ar pārvietošanos ar auto un transportlīdzekļiem līdzīgām ziņām.

Auto ziņās tu varēsi atrast ne tikai izzinošu un izglītojošu ziņu apskatu, bet arī izklaides ziņas.

LAIKA ZIŅAS 24/7

Lai zinātu, kādi laikapstākļi iespējami nedēļās izskaņā, aplūko laika ziņas!

Apskati laika ziņu prognozi Rīgā u.c. Latvijas pilsētās (Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī u.c.) , kā arī izvērstāku laika prognozi Latvijai nākamajām četrām dienām. Seko līdzi detalizētajai laika prognozei un saplāno nedēļas nogali, atvaļinājuma dienas attiecīgi prognozētajiem laikapstākļiem, tai skaitā vēja ātrumu un virzienu, nokrišņu daudzumu u.c.

Paplašinātajā laika prognožu sadaļā varēsi atrast arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to informāciju varēsi balstīties, plānojot atpūtu pie dabas un zinot, vai plānotā diena būs saulaina vai galvenokārt mākoņaina.