SMS kredīts – saņem aizdevumu ar mobilā telefona palīdzību

ātrie kredīti dab 5Ja esi nokļuvis nepatīkamā situācijā, kad negaidīti nepieciešams vairāk naudas nekā Tev ir maciņā, tad iespējams noderēs apskatīt tādu iespējamo risinājumu SMS kredīts. Kā šis pakalpojums darbojas un kad Tev būs pieejams kredīts ar īsziņas starpniecību?

Vispirms reģistrējies

Lai noskaidrotu, vai Tev var tikt piešķirts SMS kredīts Tev ir nepieciešams reģistrēties noteikta kredītdevēja mājaslapā un pieteikties kredītam. Visbiežāk pie kredītdevējiem ir jāaizpilda noteikta veidlapa, kurā jānorāda:

  • Savs vārds un uzvārds;
  • Personas kods, lai varētu Tevi identificēt;
  • Mobilais telefons un e-pasts.

Tāpat Tev būs nepieciešams izvēlēties kredīta apjomu un atmaksas termiņu, piemēram, aizņemties nepieciešamos 100 eiro uz nedēļu, jo zini, ka tad Tev gaidāmi paredzami un kredīta apjomam atbilstoši ienākumi. Kad būsi internetā norādījis visus prasītos datus, kredītdevējs apstrādās Tavu pieteikumu un izvērtēs to, vai atbilsti svarīgākajiem nosacījumiem.

Kādi visbiežāk ir nosacījumi?

Aizdevējs pēc kredīta pieteikuma saņemšanas dažādos reģistros pārbaudīs pieejamo informāciju par Tevi. Lai SMS kredīts Tev tiktu veiksmīgi un ātri piešķirts, Tev noteikti jābūt ar labu kredītvēsturi, maksātspējīgam, un Tev nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm un, protams, mobilais telefons. Īpašu uzmanību kredīta devējs pievērsīs tam:

  • Kā iepriekš esi izturējies pret savām kredītsaistībām;
  • Vai Tev nav izveidojies parāds kādā citā kredītiestādē;
  • Vai Tev ir patstāvīgi un atbilstoša apjoma ienākumi.

Taču svarīgākais iemesls jebkuru ātro kredītu atmaksāt laikā ir, lai citas reizes, kad nepieciešams aizņemties, kredītvēsture būtu tīra un nauda atkal būtu pieejama.

Pieprasījumu varēsi sūtīt īsziņas formā

Ja esi veiksmīgi reģistrējies kāda kredītdevēja mājaslapā, kā arī aizņēmies un atdevis pirmreizējo kredītu – turpmāk Tev būs pieejams SMS kredīts. Tas nozīmē, ka atkārtoti nonākot finanšu grūtībās Tev nebūs jāmeklē internets, lai nosūtītu pieprasījumu pēc kredīta – atliks vien nosūtīt īsziņu. Ja vēlies, lai nauda pēc pieprasījuma nosūtīšanas ienāk kontā pēc iespējas ātrāk, atceries, ka:

  • Pieprasījuma SMS jāsūta uzņēmuma darba laikā;
  • Īsziņai jābūt tieši tādā formā, kā prasījis kredītdevējs;
  • Tev jābūt pilnībā un laikā apmaksājušam iepriekšējo kredītu.

Pirms piesakies aizdevumam, rūpīgi izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt!