Katram auto savs īpašnieks, bet apdrošināšana viena!

apdrošināšana kasko 1Saprotams, ka visu auto īpašnieku interesēs ir nodrošināt pēc iespējas ilgāku tā darbību un lietošanu, jo tā ir tiešām svarīga detaļa mūsdienu cilvēkiem, tomēr visiem ir kāda kopīga lieta.

Tu jau zini, ka tā ir OCTA apdrošināšana, jo tāda jāiegādājas ikvienam, kuram pieder auto. Lai procesu padarītu vienkāršāku, iespējams izmantotpalīglīdzekli, kurš pāris sekundēs pēc ievadītajiem datiem spēs atrast lētas OCTAS katram interesentam, tāpēc jutīsies ne vien ērti, bet arī pārliecinoši. OCTAS noformēšana ir realizējama tāpat kā visi citi pakalpojumi – internetā vai arī pašam ierodoties kādā no iestādēm. OCTA polises ir obligātas, tādēļ neriskē un iegādājies to uzreiz, neradot problēmas ne sev, ne savam auto.

Bet ir arī šāda opcija – KASKO apdrošināšana, kas nav piespiedu kārtā noteikta polise, tomēr noder tad, ja baidies no izdevumiem, kas varētu rasties pēc dabas katastrofas, laupīšanas vai cita veida nelaimes gadījumiem, par ko neatbild citas apdrošināšanas. KASKO kalkulators arī ļaus ļoti ātri noskaidrot, cik šāds pakalpojums maksās, tāpēc katram individuāli atliek ievadīt datus par auto vecumu, marku un arī par sevi, bet uzreiz pēc tam tiek noteikta konkrētā KASKO cena, kas, protams, ikvienam var būt savādāka, ņemot vērā arī katram vairāk piemērotos riskus. Lai būtu pilnīga komforta sajūta, šī polise piedāvā arī jaunus pakalpojumus, kas nodrošinās degvielas vai rezerves riepas piegādi uz Tavu atrašanās vietu, kā arī citas labas lietas, ja vien atļausies nedaudz piemaksāt.

Neaizmirsti, ka nav iespējams laicīgi zināt, kas varētu atgadīties, tāpēc labāk izvēlēties pēc iespējas vairākus piedāvājumus, lai palīdzība būtu pieejama jebkurā gadījumā.