Iphone X – revolūcija pasaulē?

iphone x iegāde internetāNoteikti jau esi pamanījis, ka šobrīd populārākais temats viedtālruņu pasaule ir Apple iPhone X mobilais telefons, kuru šī kompānija izlaidusi par godu savai 10 gadu pastāvēšanai. Daudzi cilvēki pasaulē ir gatavi stāvēt milzīgās rindās, lai sava īpašumā iegūtu šo unikālo modeli.

Bet kas tas tajā ir tik īpašs un vai arī tev vajadzētu sākt domāt par šāda viedtālruņa iegādi? Par to pastāstīsim šajā rakstā!

Sensoru ekrāns

Jaunais iPhone tālrunis atšķiras ar to, ka tas ir aprīkots ar kapacitīvo sensoru ekrānu, kurš pavisam viegli spēj reaģēt uz pieskārieniem, kas attiecīgi ļauj pavisam viegli vadīt telefonu ar pirksta palīdzību.

Tas ir aprīkots arī ar Super Amoled tehnoloģiju, kas ekrāna attēlu spēj padarīt daudz košāku un kontrastaināku, bet tajā pašā laikā tiks nodrošināts arī zems enerģijas patēriņš. Tas ir ļoti lielisks risinājums arī tad, ja bieži spīd saule un ir apgrūtinoši skatīties ekrānā – ar šī telefona palīdzību tas ir daudz vienkāršāk.

Tāpat jāpiemin arī tas, ka jaunais viedtālrunis ir aprīkots arī ar ūdensnecaurlaidīgu korpusu, kas pasargās mobilo telefonu no ūdens, kas attiecīgi nozīmē to, ka droši varēsi pa telefonu runāt arī lietus laikā, nesatraucoties par to, ka ūdens varētu iekļūt telefonā.

Liels ekrāns – labi vai slikti?

Jaunā iPhone X mobilā telefona ekrāns ir ļoti liels – 5,8’’ (14,73 cm). Šāda veida telefons ir tev piemērots, ja tev patīk mobilie telefoni ar lielu ekrāna izmēru.

Jaudīgs internets

Jaunais mobilais telefons atbalsta 4G funkciju, kas attiecīgi ļauj izmantot mobilo internetu telefonā, kas attiecīgi ļauj nodrošināt ātru datu pārraidi. 4G internets spēj sasniegt līdz pat 150 Mbit/s lielu ātrumu, kas ļauj izmantot visas interneta sniegtās priekšrocības.

Bluetooth

Apple iPhone X mobilais telefons nodrošina datu pārraidi starp mobilo telefonu un citām ierīcēm. Pieslēdzot datoru ar mobilā telefona Bluetooth,būs pavisam vienkārši pārlikt fotogrāfijas, kā arī video un audio failus un dokumentus.

GPS navigators

GPS navigators, kas iebūvēts jaunajā Apple iPhone X 64GB viedtālrunī, ļauj pavisam vienkārši noteikti atrašanās vietu kartē. Izmantojot šo GPS navigatoru, ir iespējams pavisam viegli atrast visas nepieciešamās vietas un ielas.

Jāpiemin gan arī tas, ka cenas ziņā jaunais Apple iPhone X ir diezgan dārgs. Šobrīd tā modelis maksā pāri 1000 eiro, tāpēc šis noteikti ir pirkums, kurš no sākuma ir rūpīgi jāapsver.

Vispirms tev nepieciešams saprast, kāpēc vēlies iegādāties šāda veida mobilo telefonu, un vai tiešām tev ir nepieciešamas visas šīs funkcijas, kuras piedāvā jaunais viedtālrunis. Iespējams, ka tu nemaz neesi tik prasīgs pret mobilajiem telefoniem, tāpēc tev pietiktu arī ar lētāku variantu. Noteikti vajadzētu apsvērt visus par un pret!