Ierāmē savas iemīļotākās lietas

Gleznas un foto ir galvenās lietas, ko cilvēki nolemj ierāmēt, tomēr šobrīd to var izdarīt ar krekliem, izšuvumiem utt. Tieši tāpat var ierāmēt kanvas gleznas, lai tās izceltos vēl vairāk.

Katrā ziņā ierāmēšana ļauj saglabāt darba kvalitāti un izteiksmīgās krāsas, tieši tāpēc visas ierāmētās kanvas saglabās savu pievilcību. Foto glezna būs ne tikai personisks un dārgs rotājums Tavā mājoklī, bet lieliski noderēs arī kā unikāla dāvana. Gleznu ierāmēšana ir ļoti rūpīgs darbs, jo visiem darbiem ir jāpielāgo labākā rāmja krāsa, dizains un citas nianses. Būtiskākais ir tieši tas, ka darbs beigās izskatīsies krietni labāk un to nebūs tik viegli sabojāt.

Uzzini vairāk- https://ieramepats.lv/

Paspartū izcels mākslas darbu

Ierāmēšanas darbi ir atkarīgi no Tavām vēlmēm, tieši tāpēc radoši speciālisti palīdzēs ātrāk atrast labākā dizaina un izmēra rāmi. Daudzos gadījumos konkrētā mākslas darba izcelšanai lieto paspartū, kas ir neticami daudzveidīgs kartons. Ievērojot attiecīgā darba stilu un noskaņu, var izvēlēties audekla vai kādu citu virsmu. Atsevišķos gadījumos ir ieteicams sakombinēt dažādus paspartū variantus, beigās izveidojot kāroto atmosfēru. Lai iegūtu teicamu rezultātu, ir jāizmanto arī speciāli rāmji, kas ļauj radīt pat telpiskumu.

Katrai fotogrāfijai unikāls rāmis

Piedāvātie foto rāmji ir tiešām dažādi, tāpēc nav grūti atrast vēlamo dizainu. Lai pasūtītie foto rāmīši tik tiešām būtu ļoti unikāli un Tavs darbs atšķirtos no citiem, iespējams sagatavot tiem netradicionālas formas. Visi izvēlētie bilžu rāmji ir jāpielāgo noteiktajam darbam, jo ir pieejami dažādi izmēri, atšķiras arī to kopējais svars utt. Konkrēti gleznu rāmji ir mazliet biezāki un pat izrotāti ar gaumīgiem dekoriem, tāpēc tie arī paši par sevi ir tiešām lielisks akcents telpai. Absolūti visi piedāvātie gleznu rāmji vienmēr tiek ražoti pēc pasūtījuma, tāpēc visas cenas ir iespējams noteikt katram individuāli.