Atrodi izdevīgāko kredītu kopā ar Gudriem.lv

gudriem.lvPortāls Gudriem.lv savu popularitāti sabiedrībā ieguva dēļ atlaižu kuponu portālu piedāvājumu apkopojuma, kuri ir tik pieprasīti pēdējos gados, jo sniedz iespēju iegādāties preces un pakalpojumus par īpaši draudzīgām cenām. Taču portāls Gudriem.lv ir arī apkopojis citu svarīgu informāciju, kas ļauj ietaupīt naudu ikvienam no mums: interneta veikalu preču cenas, apdrošinātāju piedāvājumus un to cenas, mobilo sakaru tarifus, taksometru izcenojumus, ceļojumu aģentūru piedāvājumus, kā arī ne mazāk svarīgu informāciju – kredītu devēju piedāvāto pakalpojumu salīdzinājumu.

Portāls Gudriem.lv interaktīvi un pārskatāmi tabulas veidā attēlo informāciju par dažādiem kredītu veidiem no dažādiem kredītu devējiem. Tajā ir apkopota informācija par kredīta nosacījumiem šādu kredītu veidiem: ātrajiem kredītiem, patēriņa kredītiem, kredītlīnijām, depozītiem, auto līzingiem un maksājumu kartēm.

Kredīti un kredītu ņemšana ir atbildīgs solis, kam ir nepieciešama rūpīga izvērtēšana, taču aizdevēju piedāvājumos var viegli apjukt. Tādēļ portāls Gudriem.lv sniedz iespēju iegūt datus par izdevīgākajiem konkrētā brīža piedāvājumiem no vairākiem kredītdevējiem, lai ikviens portāla apmeklētājs varētu atrast piemērotāko kredītusavai finansiālajai situācijai un vēlmēm. Tabulas veidā portālā ir iespēja uzskatāmi pārlūkot dažādu kredītdevēju salīdzinājums konkrētās kategorijās – minimālā un maksimālā aizdevuma summa, minimālais un maksimālais aizdevuma termiņš, gada procentu likme, vecums, no kura un līdz kuram tiek izsniegts aizdevums. Šie ir būtiskākie faktori, kas ļauj izvērtēt, kurš no kredītiem ir izdevīgākais tieši jums. Un, ja vēlaties iegūt papildus informāciju par nosacījumiem, ir iespēja ar vienu klikšķi nokļūt aizdevēja mājas lapā, lai ātri un viegli izanalizētu kredīta izsniegšanas un atmaksas prasības, kā arī gala rezultātā aizpildītu pieteikuma anketu.

Ienāc: http://www.gudriem.lv/atrie-krediti

Tāpat ne mazāk svarīgs ir fakts, ka portāls Gudriem.lv savā mājas lapā ievieto tikai un vienīgi atbildīgus kredītu devējus, līdz ar to varat nebaidīties par šo aizdevēju goda prātu un varat droši sadarboties. Tie ir Latvijas Nebankukredītdevējuasociācijas biedri un Patērētāju tiesību aizsardzības centra sadarbības partneri, kuri apņēmušies nodrošināt godprātīgu un drošu kreditēšanu.

Portāls Gudriem.lv ir radīts, lai sabiedrībai iepirkšanos, atpūtu un kredītu saņemšanu padarītu par vieglu un ērtu procesu, neatejot no datora, tādēļ izmantojiet šo iespēju un atrodiet sev izdevīgāko kredītu kopā ar Gudriem.lv!