Ātrais kredīts internetā ar aizdevuma laiku līdz 2 gadiem

Saņem ātro kredītu trīs soļos, 15 minūtēs – ātrie kredīti internetā labi būs piemēroti ikvienam, kas nonācis naudas sarežģījumos. Veic reģistrāciju mājaslapā, atrodi konkrētu naudas aizdevuma apmēru un tev piemērotāko aizdevuma termiņu un veic tā apstiprināšanu. Ātrie aizdevumi pieejami no viena mēneša līdz pat kredīta atmaksas termiņam līdz diviem gadiem. Pēc pāris minūtēm, kad speciālisti būs izskatījuši saņemot informāciju, saņem naudu. Reģistrējoties būs nepieciešams pārskaitīt reģistrācijas maksu 0,01 Eur apmērā, kas ir kā garantija drošai kredīta pārskaitīšanai tavā bankas kontā. Papildus informācijas saņemšanai par ātro naudas aizdevumu iespējām, laikā no plkst. 7.00 – 24.00 pieejamas konsultācijas pie klientu apkalpošanas speciālistiem.

Naudas aizdevuma pieteikuma nosūtīšana un izvērtēšana ir bez maksas. Tāpat nav vajadzīga arī pirmā iemaksa, kas samērā bieži var noderēt neplānotās naudas problēmās. Ātro naudas aizdevumu var pieteikt ikviens Latvijas pastāvīgais iedzīvotājsvecumā no 20 līdz 75 gadiem ar regulāriem ikmēneša ienākumiem. Pie pieteikuma izvērtēšanas tiks vērsta uzmanība pie parādsaistību vēstures – vai tā ir pozitīva un vai nav bijuši neievēroti termiņi kredīta atmaksāšanai. Ja cilvēks ir fiksēts parādnieku reģistrā, ātrais kredīts var netikt piešķirts .

Ātros kredītus internetā var saņemt bez galvojuma un izziņas no darba vietas. Klients, noformējot ātro kredītu, var pieprasīt summu no 50 Eiro līdz pat 1500 Eiro , kas būs finansiāls atbalsts pie apjomīgākiem finanšu līdzekļu tēriņiem. Katram klientam tiek paredzēts kredītlimits, kas ir lielākā iespējamā summa, ko var saņemt aizdevumā. Tas tiek noteikts ikkatram klientam individuāli un, lai to uzzinātu, oficiāli jāreģistrējas vai jāapskata jau izveidotais profils mājaslapā. Situācijā, ja saņemto kredītu tev nesanāk laikus atgriezt, tu vari pagarināt kredīta atmaksu uz 30 dienām.