Apdrošināšanas polises un noformēšana

kasko un octaAttiecīgajā jomā pilnīgi vienmēr ir kādi jaunumi, tāda iemesla dēl Jums visu laiku jābūt vērīgam un jāseko līdzi izmaiņām. Tas ir tikai klientu interesēs, jo piedāvājumi un papildu bonusi tiek mainīti un papildināti, tāpēc arī ir jānoskaidro aktualitātes.

Tiem, kas tagad nevēlas iepazīt visu informatīvo informāciju, tiek piedāvāta lietderīga konsultācija ar kādu no ekspertiem.

OCTAS iegāde īsākā laikā

Pati pirmā, ko pilnīgi noteikti ir nepieciešams atzīmēt, ir OCTA, kas ir jāiegādājas jebkuram automašīnas īpašniekam. Nekādā gadījumā nevajadzētu palaist garām arī noteikto datumu, kad beidzas iegādātās polises darbības laiks, jo tā var viegli sagādāt sev raizes.

Jebkurā gadījumā no tā var izbēgt, jo apdrošināšanas firma piedāvā iespēju savlaicīgi atgādināt Jums, ka ļoti drīz būs nepieciešamīva atkal iegādāties OCTA. OCTAS noformēšana nozīmē, ka varēsiet saņemt finansiālu atbalstu, ja tiks radīts kāds bojājums vai kaitējums trešās personas mantai.

Pats modernākais veids ir OCTA internetā, jo nav katru reizi speciāli jāiet un jāgaida rindā. Turpat ir dota iespēja aplūkot pašu jaunāko materiālu par apdrošināšanas veidiem un esošās apdrošināšanas termiņu.

Balstoties uz Jūsu vajadzībām, iespējams ik reizi noformēt polisi uz noteiktu laiku no 3 līdz 12 mēnešiem.

Vēl kāda tiešām patīkama detaļa – šī konkrētā polise ir derīga arī dažās valstīs , kas neatrodas ES, piem., Šveicē.

KASKO polise izdevīga ikvienam

Bet protams, ka arī tik labi zināmā KASKO apdrošināšana ir tā vērta, jo piedāvā klientiem daudzus citus bonusus un palīdzību. Īpaši lietderīgi tas var būt tajās vietās, kur ir augstāks risks, ka var notikt kāda automašīnas laupīšana vai ka var rasties lielāki kaitējumi vētras laikā utt.

Lai būtu aizsargāti arī tad, ja auto nesanāk iedarbināt un nav kurp iet, ir visas tiesības izmantot savām vajadzībām īpašu pakalpojumu, kas nodrošina tūlītēju atbalsta sniegšanu.

Citreiz sīkumi nešķiet būtiski, tomēr, ja ir nodrošināta palīdzība, visu atrisināt ir daudz vienkāršāk.

Apdrošinātājiem KASKO polisei īpašs nosacījums ir tas, ka sadarbības sākumā jānosaka klienta pašriska limitu, kas nozīmē, ka atsevišķos gadījumos neplānotos zaudējumus būs nepieciešams segt klientam pašam.

Jūsu visu zināšanai ir jāteic, ka maksa par šiem pakalpojumiem zināmā mērā atkarīga no daudziem sīkumiem, kas ietver auto modeli, vadītāja stāžu u.c. nianses. Vairāk lasi šeit: http://www.compensa.lv/content_lv/2016-03-29-octa-un-kasko-cenas-katru-reizi-atskiras.html

Noderīgi ieteikumi ikvienam klientam

Nemaz neskatoties uz visu pārējo, Jums ir jāsaprot, ka drošība ir pirmajā vietā, tādēļ Jums pašam par to ir laicīgi jāparūpējas.

Ja šajā brīdī Jūsu maciņš nedod iespēju saņemt visu, kas pieejams, ir grandioza iespēja izfiltrēt pašus lētākos no piedāvājumiem, kas arī visādā ziņā ir noderīgi.

Ja tomēr nesaprotat, kas Jums šobrīd būtu vispiemērotākais, pilnīgi noteikti jāuzzina profesionāļa viedokli.