Aizdevums

Tā vien šķiet, ka vārds „aizdevums” ir viens no populārākajiem latviešu valodā jo pēdējo gadu gaitā, to varam lasīt visur – uz ielām, medijos, e-pastu reklāmās, interneta portālos un kur tik vēl nē. Ir dažāda veida aizdevumi un ir ļoti dažādas kredītiestādes. Tās parasti iedala divos veidos – banku un nebanku kredītdevēji. Ar bankā viss tā kā būtu skaidrs. Daudziem mistērija šķiet šie nebanku aizdevēji, turklāt, citi uzskata, ka visas šīs iestādes nodarbojas ar krāpniecību un arī ar naudas izspiešanu, ja rodas kādas problēmas ar paņemto aizdevumu atmaksu. Aizdevums ir, galvenokārt, ilgtermiņa finansiālas saistības, kas ir ļoti atbildīgs process, jo kavētu maksājumu dēļ, aizņēmuma summa var dubultoties un aizdevuma ignorēšanas gadījumā, var pat novest līdz tiesu darbiem.

Kur ņemt aizdevumu?

Kā jau minējām, cilvēki ir dažādi. Citi izvēlas aizdevumu ņemt savā bankā, citi izvēlas ātros aizdevējus, vēl citi meklē savādākas iespējas kā aizņemties un atdot naudu bez papildus finansiālās nastas. BigBank ir iestāde, kas ir pa vidu starp banku un ātro aizdevēju. BigBank ir banka, kas piedāvā tikai aizdevumu un noguldījumu pakalpojumus. BigBank piedāvā dažāda veida aizdevumus, kas derēs visdažādākajām dzīves situācijām, līdz ar to nav jāuztraucas par to, ka vajadzības gadījumā, nebūs iespējams atrast vietu, kur vērsties pēc palīdzības. Šis aizdevējs piedāvā aizdevuma atmaksu sākt veikt tikai no 3. mēneša, kas var būt lielisks atspaids maciņam šajā grūtajā posmā.

Par BigBank.

BigBank ir trešais populārākais aizdevumu izsniedzējs uzreiz aiz līzinga kompānijām un universālajām bankām, kuru piedāvātais pakalpojumu klāsts ir daudz plašāks. BigBank ir dibināts 1992.gadā Igaunijā Tartu un pašlaik savus pakalpojumus piedāvā privātpersonā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Spānijā un Zviedrijā. Tā pat piedāvājumā ietilpst pārrobežu pakalpojumi Vācijā, Austrijā un Nīderlandē. Baltijas valstis un Somija ir vienīgās, kur BigBank piedāvā gan aizdevumus, gan termiņnoguldījumus. Aizdevums pie BigBank noteikti nekļūs par nastu, jo banka ir vērsta uz kvalitatīvu un saskanīgu klientu apkalpošanu un noteikti palīdzēs gadījumos, kad rodas grūtības ar aizdevuma atmaksu.