10 padomi, kas palīdzēs izvēlēties smaržas

smaržasArī Tu noteikti esi pieredzējusi situāciju, kad ienākot smaržu veikalā, uz brīdi ir apjukums, jo īsti nesaproti, kādas smaržas Tu meklē. Protams, piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc sāc smaržināties ar visām smaržām pēc kārtas, līdz brīdim, kad vairs nesaproti, kuras smaržas Tev patīk un kuras nē, jo visas smaržas sajaucas. Piedāvājam dažus padomus, kas noteikti ļaus vieglāk izvēlēties piemērotākās smaržas.

Vislabāk doties izvēlēties smaržas vienatnē. Bieži vien, ja mēs paņemam līdzi savus draugus vai ģimeni, viņi Tev ieteiks smaržas, kuras patīk viņiem, tomēr atceries – Tev ir jāmeklē smaržas sev. Tev nepieciešams atrast smaržas, kas atbildīs Tavai personībai nevis Tavu draugu vai ģimenes locekļu personībām. Vēl viens svarīgs noteikums ir nelietot tajā dienā citas smaržas. Piemēram, mēs no rīta sasmaržināmies ar smaržām un tad dodamies uz smaržu veikalu – nedari tā. Tev nepieciešams veikt smaržu meklēšanu bez citu smaržu iejaukšanās.

Vēl viens svarīgs ieteikums – ienākot veikalā mums bieži nāk klāt konsultanti, iesakot labākās sieviešu smaržas. Atceries, ka Tu meklē smaržas savai personībai, tāpēc nevajadzētu paļauties uz vispārīgām pārdevējas frāzēm, kā, piemēram, ka šīs smaržas ir ļoti populāras. Tu vari pajautāt konultantei, ka meklē saldas smaržas vai ne tik saldas smaržas, dodot noteiktus mājienus, kādas smaržas Tu meklē. Vadoties pēc šīm frāzēm, pārdevēja Tev palīdzēs daudz vieglāk un ātrāk izvēlēties tieši Tev piemērotākās smaržas. Noteikti nevajadzētu pūst smaržas uz sevis, jo Tu pēc tam noteikti nevēlies smaržot pēc smaržu kokteiļa. Smaržu testēšanai veikalos ir paredzēti paraudziņi, kuri ļaus izvēlēties piemērotākās smaržas.

Pārdevēja Tev noteikti ieteiks ļoti daudzas un dažādas smaržas, tāpēc noteikti nekautrējies un saki nē, ja gadījumā Tev konkrētās smaržas nepatīk. Pārdevējas mērķis ir atrast Tev piemērotākās smaržas, tāpēc noteikti nekautrējies un izsaki skaļi savas vēlmes, lai Tu varētu piemeklēt kopā ar pārdevēju savai personībai piemērotākās sieviešu smaržas. Tāpat noteikti nevajadzētu paļauties tikai uz zīmolu smaržām. Ne vienmēr dārgākās smaržas ir tās labākās. Ja daudzi cilvēki tās iegādājas un tās ir populāras visā pasaulē, tas vēl nenozīmē, ka tās ir piemērotas, lai izceltu Tavu personību. Sieviešu smaržas ir nepieciešams izvēlēties ar īpašu rūpību, atlasot tikai pašus piemērotākos aromātus.

Ja smaržas ir izvēlētas, tomēr vēl mazliet svārsties, tad nevajadzētu kautrēties un pateikt pārdevējai, ka vēlies mazliet iziet ārā un paelpot svaigu gaisu, lai saprastu, vai tiešām šīs smaržas ir īstās. Izej ārā, izvēdini prātu un tad atgriezies, vēlreiz pasmaržo izvēlētās smaržas, un, ja Tev tās joprojām patīk – tās ir īstās!

Iegādājoties sieviešu smaržas, noteikti jāsaprot, vai tiešām šīs ir smaržas ar kurām es vēlētos pavadīt visu dienu. Vai šīs ir smaržas, kuras es vēlētos, lai atstātu par mani pirmo iespaidu apkārtējiem. Ir ļoti svarīgi piemeklēt savai personībai piemērotākās smaržas. Nepieciešams izcelt savas īpašības, raksturu, dzīvesstilu. Iegādājoties nepiemērotas smaržas, tās nebūs harmonijā ar Tavu personību, tāpēc noteikti pēc laiciņa Tev apniks. Tāpat ļoti svarīgi ir iegādāties pareizās smaržas tad, kad vēlies kādam uzdāvināt sieviešu smaržas. Kā jau minējām, nekad nevajadzētu vadīties pēc principa, ka šīs smaržas ir populāras vai kā citādi labas. Smaržām ir jāizceļ īpašnieka īpašības un raksturs. Ja būsi izvēlējies nepareizas smaržas, tad visticamāk smaržu īpašnieks tās nevēlēsies ikdienā lietot.

Ja zini, ko meklē – ienāc: http://220.lv/lv/smarzas/sieviesu_smarzas